Cosa Akıllı Oda TermostatıCosa Akıllı Oda Termostatı, Cosa markasının akıllı kombi kiti kapsamında çıkardığı ve satmakta olduğu yeni nesil oda termostatıdır. Bu termostat sayesinde uyumlu kombiler akıllı kombiye dönüşebilmekte.

Kurulumu kolay

Cosa Akıllı Oda Termostatı’nı, kablosuz iletişim ve akıllı kurulum özellikleriyle evinize kablo çekmeye gerek kalmadan, duvarlarınızı kırıp dökmeden kolayca kurun. Uyumlu kombilere rahatlıkla bağlanabilen akıllı termostat size tadilat veya duvar delme gerektirmeden kolay kurulum sağlıyor.

Bir çok kombi ile uyumlu

Cosa akıllı kombi kiti ürünleri piyasadaki bir çok kombi markası ile uyumlu. Kombinizin uyumlu olup olmadığını Cosa‘nın sitesinden kontrol edebilirsiniz. Kombiniz listede yoksa Cosa destek servisini arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gerçek tasarruf sağlıyor

Kombinin bulunduğu alan soğuk olabilir veya petek suyu ısısı düşmüş olabilir. Eviniz istediğiniz sıcaklıkta olmasına rağmen standart bir kombi, petek suyunu üzerinde ayarlı dereceye getirene kadar çalışmaya devam edecektir. Bu da tüketimi artırır. Akıllı oda termostatı sayesinde fazla enerji harcaması engellenerek gerçek tasarruf sağlanır. Böylece faturalarınızdaki düşüşü hemen gözlemlersiniz.

Konforunuz artıyor

Cosa size yeni nesil konfor sunuyor. Kombinizi akıllandırarak zamandan ve doğalgaz faturanızdan tasarruf etmenizi sağlayır. Aynı zamanda nem göstergesi sayesinde de daha sağlıklı bir evde yaşamanıza imkan tanır. Cep telefonundan kolayca yönetimi sayesinde yerinizden hiç kalkmadan kombinizi kontrol etmenizi sağlar. Bu da evden dışarı çıktığınızda “Kombiyi kapamadım mı?” endişelerinize, soğuk kış günlerinde kombinizi ayarlamak için balkona çıkma zahmetinize son vermek demektir.

Cosa sizi tanır ve yaşam şeklinize göre davranır. Otomatik Kontrol özelliği sayesinde evde olup olmadığınızı anlayan Cosa sistemi, evinizin sıcaklığını otomatik olarak ayarlıyor. Siz evde olduğunuz sürece evinizin sıcaklığını sabit tutan Cosa Akıllı Oda termostatı, uyku durumuna geçtiğinizde evinizin sıcaklığını hissetmeyeceğiniz kadar düşürür ve sıcak bir evde uyanmanızı sağlar.

Her yerden erişilebiliyor

Cosa mobil uygulaması ile kombinizi, akıllı telefonunuz üzerinden her yerden yönetme imkanı sunuyor. Aklınızın evde değil, bulunduğunuz yerde olmasını sağlıyor. Mobil uygulama için akıllı telefonunuzun ve internet bağlantınızın olması yeterli.

Tüm aktiviteleri raporlayabilirsiniz

Cosa’nın raporlama özelliği de mevcut. Cosa Akıllı Oda Termostatı raporlaması sayesinde günlük olarak kombinizin işlevini, istatistik ve sıcaklık verisini grafiksel olarak görebiliyorsunuz.

Cosa Akıllı Oda Termostatı

Cosa Akıllı Oda Termostatı’nı nasıl edinebilirim?

Hem konforunuzu artırmak hem de doğalgaz faturalarınızdan tasarruf ederek aile ekonominize katkıda bulunmak için Cosa Akıllı Oda Termostatı’nı satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. Her iki ödeme planının da avantajı ödediğiniz miktardan fazlasını tasarruf ediyor olmanız.

Cosa’yı hemen satın almak veya kiralamak için Cosa Online Mağazası‘na bağlanabilir ve hemen siparişinizi verebilirsiniz. Tasarruf etmeye başlamak için beklemeyin!

Cosa Akıllı Oda Termostatı
Etiketlendi: